![[poster]](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_sAEVy7AH84NEnuBjqNAncDa-tXGHoXEZqI52Wn8zWIVKmEVaMUFAfPD1oPLRvnrqkAH1u0hxydE8NNJPT656Opj4e7Wr7v-4MIZo3YEhhupuRFuBdVy3OH6sU=s0-d)
Un grup format din citiva membrii ai
comunitatii romanesti Fedora (
Adrian,
Andrei,
Alexandru si
Nicu) merge simbata 21 iunie 2008 la Cluj-Napoca, la un eveniment organizat de catre
Grupul pentru software liber in cadrul Facultatii de Stiinte Economice, unde vor vorbi despre Fedora, Firefox, OpenOffice.org si Narro.
In incheiere vor participa si la o
petrecere de lansare a Firefox 3, asa ca daca sinteti interesati de subiecte - Fedora (sau Linux in general), Firefox, OpenOffice.org, localizare (Narro) sau Open Source in general si locuiti in Cluj sau in apropiere, sinteti invitati.
0 Comments